Pravidla půjčování her

• společenské hry si mohou půjčit jen registrovaní čtenáři, čtenářům mladším 15 let se hra půjčí proti podpisu zákonného zástupce

• každý čtenář si může půjčit pouze 1 hru

• hru lze půjčit na 1 měsíc bez možnosti prodloužení

• hry jsou určeny pro absenční i prezenční půjčování (hrát si můžete i v Obecní knihovně Chotoviny)

• hru je možné rezervovat stejně jako knihy

• hra je připravena 7 dní od data doručení oznámení o rezervaci

• při ztrátě hry nebo neúplném vrácení je uživatel povinen nahradit hrou celou (plná pořizovací cena + 100 Kč manipulační poplatek), neboť ztráta jakéhokoli komponentu hry, činí hru plnohodnotně nehratelnou

Obecní knihovna Chotoviny

1.10.2017

• Seznam her, které si můžete u nás půjčit, zjistíte z našeho online katalogu knihovny . Do řádku Téma zadejte: společenská hra. Pro hraní her přímo v knihovně není nutný souhlas zákonného zástupce. Hry si mohou vyzkoušet i neregistrovaní návštěvníci knihovny.